Lista osób na szkolenie w dniu 10 grudnia 2016 r.

2016-12-09

 

Lista radców prawnych zakwalifikowanych na szkolenie w dniu 10 grudnia 2016 r.

 

 

L.p. Nazwisko i imię Numer wpisu
1 Arkuszewski Krzysztof Rz-559
2 Arlet Tomasz Rz-P-231
3 Augustyn Małgorzata Rz-404
4 Bajger-Gołębiowska Aneta Rz-K-407
5 Bajorek Dariusz Rz-K- 408 
6 Barłowska – Mazur Agnieszka RZ-789
7 Batóg Danuta Rz 183
8 Baum Albina Rz-929
9 Bąbka Jacek Rz-997
10 Bąk Marta RZ-592
11 Bereś Michał Rz-1055
12 Bereś Mieczysław RZ-110
13 Berlik Kamil RZ-998
14 Bieniasz Kinga Rz-K-236
15 Bieniasz Kinga RZ-K-236
16 Biernat-Kuta Agnieszka RZ-948
17 Bigos Piotr Rz-949
18 Bochenek Małgorzata RZ-560
19 Bochnia-Czubik Joanna Rz-K-409
20 Bodaszewska Olga Rz- K - 228
21 Boratyn Izabela RZ-P-232
22 Boroń Ilona Rz- 999
23 Bosak - Szkolnik Jolanta RZ-K-192
24 Bosak Jolanta RZ-K-192
25 Brożyna Dagmara Rz-P 180
26 Bryda Edyta Rz 678
27 Bryś-Wawro Magdalena RZ-1060
28 Buczkowski Tomasz Rz - P- 259
29 Burczyk Michał Rz-950
30 Burda Mariusz RZ - 457
31 Byjoś Krzysztof RZ-442
32 Byjoś Krzysztof RZ-442
33 Cach Łukasz RZ-865
34 Chmiel Anna RZ-866
35 Chmiel Piotr rz - 574
36 Chmielowski Arkadiusz Rz-K-420
37 Chmura Adam Rz-935
38 Cholewiak-Stęperska Katarzyna Rz-K-432
39 Chomiczewski Dariusz Rz-867
40 Chomiczewski Józef Rz-247
41 Chrostowska - Bawoł Agnieszka RZ-P 270
42 Cichulska Edyta Rz-533
43 Ciechanowska Justyna RZ - 1110
44 Ciechanowski Tomasz RZ-986
45 Ciepielowski Antoni Rz-448
46 Cieśla Aneta RZ-987
47 Cwynar Aneta Rz- 938
48 Cyran Tomasz RZ-421
49 Cyroń Ewelina RZ- 869
50 Czachor Grzegorz Rz- 468
51 Czaja Barbara RZ-K -368
52 Czarnek Barbara Rz 541
53 Czerkowicz Paweł Rz-K-325 
54 Czerwiak Bartłomiej Rz-990
55 Czubat Piotr Rz-763 
56 Czupich-Pieczonka Anna Rz- 769
57 Czwerenko Ilona Rz-K-354
58 Dachowski Artur RZ-K-202
59 Deręgowska Joanna Rz- 386
60 Dębiak Łukasz Rz-K-382
61 Dolecka Joanna RZ-1001
62 Domagalska Barbara RZ-P-233
63 Domaradzki Mateusz Rz-1002
64 Domoń-Kulas Joanna RZ 1003
65 Dorociak – Kołacz Aneta Rz - 532
66 Dragan Krystian Rz-P-228
67 Dubel-Uluszczak Marta Rz-K-369
68 Dubis Magdalena Rz-K-430
69 Dubis Paweł Rz-952
70 Dudek Paweł RZ-1051
71 Dul Joanna Rz-1004
72 Dumański Tomasz RZ - 871
73 Dworzańska Agnieszka RZ-P-221
74 Dworzański Damian RZ-K-358 
75 Dymicki Jerzy RZ-174
76 Dymnicki Daniel RZ-728
77 Dymnicki Jerzy Rz-174
78 Dziadkowiec Justyna RZ-1006
79 Dziedzic Witold Rz-953
80 Dziewic Maciej Rz - 597
81 Dziok Łukasz RZ-873
82 Dziuban Agnieszka Rz-K-383
83 Fabiańska-Preneta Agnieszka RZ-1007
84 Ferenc Katarzyna Rz-768
85 Fiejdasz Paulina Rz - 792
86 Filip Alicja Rz-K-187
87 Filip Elżbieta Rz-943
88 Filipek Marlena Rz-954
89 Flankowski Maciej Rz-488
90 Florek Aneta Rz K/227
91 Gacek Teresa Rz  310
92 Gajoch Piotr RZ-403
93 Galicka Magdalena RZ 937
94 Gałdyn Grzegorz RZ-848
95 Gąsior Jan RZ-P-33
96 Gloc-Korecki Małgorzata Rz P 134
97 Gołda Anna Rz-P-271
98 Gosztyła - Orzechowska Lucyna RZ-K-195
99 Gotkowska Anna RZ-662
100 Górski Grzegorz Rz-P 222
101 Gregorowicz Tomasz RZ-425
102 Grela Patrycja Rz-K-410
103 Grębowski Piotr KLT-248
104 Gromada Andżelika RZ-835
105 Guz Hubert Rz-992
106 Hadała Grzegorz RZ - 796
107 Hajduk-Witiuk Anna RZ-880
108 Hałucha-Skoczek Anna Rz-1010
109 Hermaniuk Iwona Rz-730
110 Hołub Izabela Rz-P-223
111 Jabłoński Mariusz RZ - 418
112 Janiec Kamil Rz-1077
113 Janowska Bogusława Rz-P-143
114 Jasińska Karolina RZ- 861
115 Jaskulska Barbara R-1968
116 Jatczyszyn Ewa Rz- 392
117 Kaczmarczyk Arkadiusz RZ-1012
118 Kaczmarczyk-Bugajna Paulina Rz - 1013
119 Kaczmarz Ewa Rz-P-154
120 Kadłubowska Małgorzata Rz-400
121 Kalnicka Ewa Rz-P 174
122 Kamuda Dorota Rz-599
123 Kaniuczak Semira Rz-799
124 Karnat-Sołtys Magdalena Rz-1014
125 Kawalec-Pieczko Iwona Rz-P-216
126 Kawka Justyna RZ-884
127 Kawula Agnieszka Rz-800
128 Kąsek Ireneusz Rz-460
129 Kiczek-Grygiel Barbara Rz-K272
130 Klimkiewicz Natalia Rz-K-411
131 Kmiecik Tomasz RzK-376
132 Koberska- Momot Agnieszka RZ-886
133 Kochman Łukasz RZ-P-245
134 Kochman Robert Rz-602
135 Kociuba Małgorzata RZ-P-229
136 Kołodziej Magdalena RZ - 956
137 Kołodziej Magdalena RZ - 956
138 Komar-Zabłocka Magdalena Rz-1016
139 Komorek Anna Rz-P-178
140 Kopacz Jacek RZ - 888
141 Korbecka Elżbieta RZ-889
142 Korbecka Karolina Rz-830
143 Kościółek Grzegorz Rz-K-239
144 Kowal – Świstak Ewelina Rz-P-249
145 Kozłowska Joanna Rz-K-422
146 Kozub Ryszard RZ 365
147 Krauz Piotr Rz-648
148 Krawiec Krzysztof RZ-1018
149 Krępa Iwona Rz-776
150 Kryczka Magdalena Rz-416
151 Kubis Małgorzata Rz 604
152 Kuca Agnieszka RZ-603
153 Kucięba Beata Rz-622
154 Kujda Wiesław Rz 537
155 Kulig Małgorzata Rz-K 182
156 Kuna Miłosz Rz-K-423
157 Kuras Ewelina Rz - P - 250
158 Kustra - Płusa Dominika RZ-1019
159 Kustra-Frączek Agata Rz-K-181
160 Kuźnar Grzegorz RZ-K-359
161 Kwolek Karolina RZ - 1065
162 Lechoszest Barbara Rz-K-206
163 Lelas - Piejko Wioleta RZ - 892
164 Lesiecka-Wygonik Malgorzata Rz-459
165 Leśniak Robert Rz-K-201
166 Libera Bartłomiej Rz-960
167 Lisak Adrian Rz-748
168 Lisowski Maciej Rz-K-400
169 Litwicka Magdalena Rz-1083
170 Lubelczyk Sylwia Rz-1021
171 Łach Piotr Rz 1085
172 Łagowski Sławomir RZ – 640
173 Łazor Paweł RZ-1086
174 Łukasiewicz- Grasza Natalia Rz-1073
175 Łukasik Stanisław KL-T-139
176 Łukaszczuk Patrycja Rz-K-424
177 Magoń Bartłomiej Rz - 784
178 Majcher Renata Rz-634
179 Makar Janusz Rz-P-176
180 Makuch Natalia Rz-1052
181 Malec Katarzyna RZ-894
182 Małysko Jacek RZ-K-254
183 Małysko Zygmunt Rz-K-250
184 Małysko-Bęben Iwona Rz-K-234
185 Masłyk Andrzej Rz-k-265
186 Masłyk Andrzej Rz-K-265
187 Maziarz Artur Jan Rz-1025
188 Mazur Marcin Rz-473
189 Mazurek Anna Rz -1087
190 Mazurek Monika Rz-1088
191 Mercik-Meier Agnieszka Rz-K-317
192 Mielnik-Hejnowicz Marta Rz-P-247
193 Migut Wojciech Rz 507
194 Mitkowski Jerzy Rz- P- 197
195 Mokrzecki Marcin Rz-K-361
196 MOLTER Berenika RZ 1028
197 Moskwa Anna RZ-833
198 Mostowy Dorota RZ-761
199 Mytych Ewa KR-1016
200 Nieckarz Krzysztof RZ-K-401
201 Niemczyk Marcin Rz-963
202 Niemczyk Ryszarda Rz-K-180
203 Nowak Anna Rz-P-171
204 Nowak-Kłósek Magdalena RZ-994
205 Ochenduszkiewicz Witold RZP 164
206 Olińska Anna Rz-441
207 Orłowska-Pączek Joanna Rz-964
208 Oronowicz Tomasz Rz- P- 204
209 Ostrowski Łukasz Rz-902
210 Ostrzewska Grażyna Rz- 346
211 Ożóg Andrzej Rz 606
212 Ożóg Natalia Rz-1029
213 Pacana Agnieszka Rz-607
214 Pacześniak Anna RZ-734
215 Pałęcka Jolanta Rz-852
216 Pałys Damian Rz-966
217 Panek Grzegorz RZ-K-266
218 Pasek Mariola Rz-K 191
219 Pasela Jerzy Rz-528
220 Paterka-Szymaszek Ewelina RZ-856
221 Pazdan Bogusław Rz-609
222 Pelc Adam RZ - K - 412
223 Pelc Jerzy RZ-635
224 Pelczar-Sowa Aneta RZ-904
225 Pęcak Beata Rz-k-273
226 Philipp-Pruchnik Anna RZ-P-236
227 Piechota Tadeusz Rz-491 
228 Pieniążek Jerzy Rz-P-185
229 Pikor Kamil RZ-905 
230 Piwowarczyk Joanna RZ 1093
231 Plesnarowicz-Durska Ewa RZ-812
232 Podstawska Elżbieta Rz-K-87
233 Pokorska Monika Rz-K-425
234 Polańska Katarzyna Rz-643
235 Pomykała Jacek Rz-1094
236 Poręba Leszek Rz-K 406
237 Prokop Monika Rz-651
238 Pryczyńska Agnieszka RZ-p-266
239 Przybyła Jolanta RZ-K 215
240 Puszkarewicz Barbara Rz644
241 Rajchel Joanna Rz-K-365
242 Reczek Dorota Rz-K-355
243 Renata Monika Długosz Rz -672
244 Rębisz Renata KL-T- 211
245 Roczniak Marcin RZ-K-418
246 Rojek Piotr Rz-755
247 Romanowski Filip Rz-1062
248 Rożek Marcin Rz- 995
249 Rudek Anna RZ-P-238
250 Rurak Piotr Rz - 982
251 Rusin Małgorzata Rz-338
252 Rusinek Małgorzata RZ-970
253 Rusinek Waldemar RZ-971
254 Rydzak Robert Rz-814
255 Rydzewska Małgorzata  RZ-615
256 Rygiel Teresa Rz-K- 356
257 Ryś Anna RZ 1035
258 Sebzda-Dziura Ewa RZ 1097
259 Segiet-Turowska Justyna Rz-P-220
260 Seredyńska Krystyna RzK - 177
261 Sierżęga Sylwia Rz-625
262 Sikora Katarzyna Rz-P-264
263 Sitko Piotr Rz-818
264 Siuda Maria RZ-410
265 Siwuń Monika RZ-907
266 Skoczek Łukasz Rz-1037
267 Skoczek Sylwester RZ-587
268 Słowik Leszek Rz-589
269 Słowińska Dorota Rz- 973
270 Smoliński Paweł Rz-K-310
271 Soboń Grażyna Rz-287
272 Socha-Rupar Magdalena RZ-K-304
273 Solarska Justyna RZ-909
274 Sołtys Bogusława RZ -910
275 Sołtys Ewelina Rz -1038
276 Sondej Roman Rz 503
277 Sosnowska- Łozińska Magdalena Rz 782
278 Stabryła-Storek Małgorzata Rz-974
279 Stachów Piotr RZ 911
280 Stadnik Grzegorz RZ -1039
281 Stasienko-Wojdyło Danuta Rz-773
282 Stasiowska Agnieszka RZ-K 259
283 Stączek-Stachów Małgorzata RZ-912
284 Stec Elżbieta RZ-K-65
285 Stefanowska Grażyna RZ-P-80
286 Stelmach Edyta Rz 452
287 Stöcker Krystyna RZ -186
288 Stojko Monika RZ-1040
289 Stopyra Beata Rz-446
290 Stromczyński Wojciech Kl-t-260 
291 Strzałkowski Marek KL-T-224
292 Strzepek Witold RZ 458
293 Surowiecka - Jachowicz Elżbieta Rz - K - 79
294 Sweklej Arkadiusz RZP 219
295 Swierczewska Natalia Rz-1050
296 Swierczewska Natalia RZ-1050
297 Sygnarowicz Małgorzata RZ-420
298 Szal Maciej RZ-570
299 Szczepankiewicz Krzysztof Rz-588
300 Szebla Klaudia Rz-765
301 Szemberski Paweł RZ-547
302 Szot Ewa RZ-435
303 Szpiech Alicja  Rz-627
304 Szubart Miłosz Rz- 1101
305 Szurek Piotr Rz-482
306 Szydło Sabina RZ-K-431
307 Szymanik-Iwańska Karolina RZ-915
308 Szymaszek Grzegorz RZ-1043
309 Szyszko Karolina Rz - 932 
310 Ślęzak Maria RZ-390
311 Śliż Ewa RZ-916
312 Śmietana Tomasz Rz - K -221
313 Świątek Piotr Rz-K- 233
314 Świeboda Małgorzata RZ-762
315 Tarnawski Sławomir Rz-823
316 Terlecka - Marecka Magdalena RZ-K-414
317 Tobiasz Magdalena Rz-942
318 Tomka Mateusz Rz- 919
319 Trzeciak Paweł RZ-766
320 Ulatowska- Czerw Anna Rz- 779
321 Wais Barbara Rz-K-158
322 Walczyk Barbara Rz 505
323 Wałek Anna RZ 506
324 Wardęga Adrian RZ-979
325 Wasecki Wojciech RZ-P-175
326 Wasiewicz Kargól Wiesława Rz/P/70
327 Wawszczak Jerzy RZ/K/140
328 Wdowik-Reczek Magdalena RZ-637
329 Węgrzyn Justyna RZ-525
330 Więcek Wiktor RZ-K-388
331 Wilga Łukasz Rz-825
332 Winiarz Paweł RZ-921
333 Wiśniewska Diana RZP 165
334 Wiśniowska Bożena Rz-K-263
335 Witalec Agnieszka RZ-616
336 Witowska Marta Rz-K-225
337 Witwicka -Dżugan Marta RZ- 1054
338 Włodyka-Tyczyńska  Dorota Rz-981
339 Włodyka-Wilczyńska Edyta RZ-922
340 Włodyka-Wilczyńska Edyta RZ-922
341 Wojak Monika Rz-617
342 Wojdyła Andrzej Rz-K-267
343 Wojsa Paweł  
344 Wolan Monika RZ-923
345 Wolf Krzysztof Rz-489
346 Wolińska - Uchman Anna Rz - 556
347 Woś Jadwiga Rz 618
348 Wójcik - Król Paulina Rz-827
349 Wójcik Agnieszka Rz K 389
350 Wróbel Grzegorz RZ-484
351 Wróbel Grzegorz Rz-484
352 Wróbel Jadwiga Rz-105
353 Wyzga Katarzyna RZ-926
354 Zabłocki Marcin Rz-980
355 Załuski Grzegorz RZ- 1049
356 Zapaśnik Marek RZ – 646
357 Zawada - Sikora Kamila Rz-1104
358 Zawada Piotr Rz - 521
359 Zawadzką-Chmiel Monika Rz-417
360 Zawora Stanisława Rz 243
361 Ząbek Florentyna Rz-836
362 Ziaja Monika 739 
363 Ziarek Andrzej Rz-553
364 Zięba Anna Rz-840
365 Zięba Łukasz Rz-K-415
366 Ziętek Jerzy Rz.P.59
367 Ziobro Anna Rz-983
368 Zipper Mariusz Rz-K-232
369 Zubik-Skiba Dominika RZ-K 352
370 Zydroń Elżbieta KR-898
371 Żak - Pardela Katarzyna Rz-584
372 Żelazko - Nowosielska Elżbieta Rz - P - 167

 

 

Zmiana miejsca szkolenia w dn. 10 grudnia 2016 r.

2016-12-02
- Zmiana miejsca szkolenia w dn. 10 grudnia 2016 r.

Lista osób na szkolenie w dniu 3 grudnia 2016 r.

2016-11-28
- Lista osób na szkolenie w dniu 3 grudnia 2016 r.

Akcja charytatywna OIRP w Rzeszowie

2016-11-23
- Akcja charytatywna OIRP w Rzeszowie
Facebook
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie, 35-016 Rzeszów, ul. Hoffmanowej 8, tel. 17 864 21 08
Solveo.CMS